Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Loreta Ribokienė


Rebeferė/kvėpavimo specialistė, gydytoja

Aš Sereikiškių parke originalas

 

Rebefingo/sąmoningo kvėpavimo praktikos mokau nuo 2007m. Vedu seminarus bei privačias kvėpavimo sesijas Vilniuje ir Klaipėdoje, taip pat psichoterapijos, astrologijos, moteriškumo temos konsultacijas.

Išsilavinimas: Studijos Vilniaus Universitete, Medicinos fakultete, gydytojos diplomas.
Kita: Tarptautinė verslo mokykla, Vilniaus Universitetas
Kiniečių astrologijos BaDzi, DziWeiDoShu ir FengShui studijos pas mokytojus Jeleną Gimbickają, Milaną Minajevą(Rusija), Manfredą Kubni(Vokietija) ir Yoe Yapa(Malaizija).
Klasikinės astrologijos studijos pas Violetą Liaugminienę.
Psichologo Sergejaus Kovaliovo(Rusija) kursas „Sąmoningų sąmonės vienetų psichoterapija. Funkcionalo kūrimo modulis“
Moteriškumo ir energetinės praktikos Maskvoje – Pavel Rakov.
Simorono praktika Kijeve – psichologai Petra ir Piotr Burlanai.
Moteriškumo seminarai: Antra Poča, Nadežda Semenenko, Svetlana Jermakova, Jelena Gamajun, Aliona Vladi.
Kūrybiškumo seminarai: Konstantinas Šeremetjevas, Jevgenijus Deineko, Darius Čibonis.

Rebefingo praktikos mokiausi pas Nijolę Valaitytę-Wolmer, Raimundą Karecką ir Dan Brule(JAV) Nuo 2012metų kiekvienais metais Lietuvoje organizuoju kvėpavimo seminarus ir stovyklas, privačias kvėpavimo sesijas, vedamas Dan Brule.
Su Dan Brule organizuota tarptautine grupe keliavau po Indiją, t.p. lankiausi jo įkurtoje bendruomenėje Meksikoje, pati vedžiau kvėpavimo sesijas.
Šiemet sausio mėn. pavyko puikiai suorganizuoti pirmąją Tarptautinę kvėpavimo/jogos stovyklą su olandų grupe. Šios stovyklos idėja gimė kartu su Cora Verkuilen(Olandija).

2016m. liepos mėn. 17-23d. vyks kvėpavimo stovykla su kvėpavimo guru Dan Brule. Taip pat prasideda rebeferių rengimo kursai. Šiemet net trys mokymų savaitės! Jei norite dalyvauti, parašykite man.

Kada reikėtų rinktis rebefingą/sąmoningą kvėpavimą?

Esant nemigai, nuovargiui, ligai, traumai, blogai savijautai, depresijai, viršsvoriui, stresui, nesuvokiant situacijos, kai trūksta energijos, gyvenimo džiaugsmo, sunku bendrauti, užmegzti ryšį su kitais žmonėmis, kai trūksta pilnatvės.

Kas keičiasi po kvėpavimo, ko galima tikėtis?

Dingsta baimės, mėgaujamasi bendravimu, peržengiamos galimybių ribos, aktyviai siekiama užsibrėžtų tikslų, atsiranda motyvacija veikti, stiprėja sveikata ir auga gerbūvis, būtis išlengvėja, nustojama kovoti su savimi ir aplinka.

Nuo ko reikėtų pradėti?

Rekomendacija – 10 individualių kvėpavimo sesijų, po to galima lankytis grupinėse kvėpavimo sesijose.

 

Ką žmonės kalba apie sąmoningą kvėpavimą?

Turiu Jums dar karteli padėkoti už ivykusius stebuklus 🙂 Jūs esate tas žmogus, kuris darote pasauli gražesni.. labai labai.  Aš ir Evaldas Jums dėkojame.

Sąmoningai  ėjau į kvėpavimą, aiškiai suvokdama, kad reikia atsikratyti seno…, tas kas trukdo…, gyventi ir augti, kas trukdo tobulėti kaip asmenybei…Tikėjau, kad užteks vienos kvėpavimo sesijos, kad sulaužyti senus steriotipus, bet grįžus namo, pajutau, kad reikalinga man tęsti kvėpavimo sesijas.
Pajutau kojose tokį lengvumą, atrodo nukrito 10 kg. svorio, tai nuostabus jausmas, vakare ėjau pasivaikščioti, ėjau dideliu greičiu, atrodo pačios kojos neša….Toks širdyje aiškumas ko nenoriu ir noriu…
O pati procedūra – kvėpavimo sesija, buvo stipri, tai visai kitoks jausmas, kurį patyriau prieš 10 metų.
Kvėpavimo metu skaudėjo kaklas, rankų riešai ir kojos, o ypač tos vietos kur rodžiau  kaip grandinės uždėtos.
Atsimerkusi pamačiau tokią aiškią šviesą, net keletą sekundžių išsigandau ar taip matysiu šviesą ryškiai. Po sesijos nebuvo noro bendrauti…norėjosi sėdėti ir žiūrėti į vandenį, kažkodėl į vandenį ..?  Taip norėjau kuo ilgiau išlaikyti vidinę tylą, švarą..Ačiū Jums, už kantrybę, profesionalumą, patarimus. Ačiū, kad esate ir padedate susivokti gyvenimo vingiuose. Lauksiu kito Jūsų atvykimo. Laura

Savo šiluma, džiugesiu ir žiniomis, kaip veikia pasaulio dėsniai padėjote man įveikti depresiją. Kvėpavimo sesijos pripildydavo ramybės, atnešdavo minčių, ką ir kaip turiu daryti. Vyrui pradėjo geriau sektis versle. Ir dar labai džiaugiuosi, kad pradėjau sveikti nuo alerginės ligos. Ačiū. Šarūnė

Loreta, Jūs nuostabi. Iš visiško nuoširdumo norėjau Jums padėkoti už šeštadienį vykusią sesiją, buvo begalo stipru ir gilu. Man labai patiko Jūsu naudojamas metodas stipriai ir tiksliai liesti tam tikrus kūno taškus. Tas gelbėjo ir padėjo išties rimtai. Norėčiau pati išmokti vesti sąmoningo kvėpavimo sesijas. Labai daug ženklų sulaukiu nuo pat pirmos sesijos, kad tai mano praktika į kurią man reikia eit, gilint žinias ir dalintis nuostabiais vaisiais su kitais. Dar kartelį nuoširdus Ačiū. (G.)

Su didžiausiu džiaugsmu prisimenu užsiėmimą pas jus. Viskas buvo tobula. Nuo tos dienos atėjo dar stipresnis noras tiesiog dėkoti. Pirmiausiai dėkoti už tai, kad tenka sutikti tokius žmones kaip jūs ir mokytis, mokytis, mokytis. Ačiū jums, kad dalinatės tuo, ką žinote, o tai labai padeda gyventi. Bent jau man.

Po užsiėmimo jaučiuosi tikrai kitaip. Mano vidinė būsena tiesiog padeda išgyventi tai, kas vyksta aplink. Nesakau, kad yra blogai, bet situacijų būna tikrai labai sudėtingų. Daug streso darbe, žmogiškųjų santykių peripetijos dažnai pastumia į kažkokią nesuprantamą neviltį ….Bet po kvėpavimo sesijų tikrai, tikrai lengviau tvarkytis su negandom kokios jos bebūtų. Tiesiog dabar tikrai žinau, kad turiu dar vieną atramos tašką – jūsų vedamus užsiėmimus. Visada lauksiu jūsų naujienlaiškių.  Daiva

Ačiū Tau už kvėpavimo sesiją. Labai malonu sutikti Tave savo kelyje kaip Mokytoją. Kitą dieną po sesijos atsikėliau anksti ryte, keltis buvo sunku, rytas kaip visi kiti rytai, bet staiga vienu momentu pajutau, kad aš laiminga, kad džiaugiuosi prasidėjusia diena. Tas jausmas buvo labai nedrąsus ir kai atkreipiau į jį dėmesį, kėsinosi išnykti. Tačiau aš juo labai pasidžiaugiau:-) Nesakau, kad man anksčiau rytais būdavo depresija, ne, bet jie buvo kitokie, be džiugesio. Tiesiog jaučiau pareigą. Šį rytą buvo tiesiog gera. Ačiū, Rasa.

Norėjau padėkoti už šeštadienio kvėpavimo sesiją. Pojūčiai buvo tikrai labai stiprūs. Gal ir dėl to, kad prieš tai pakalbėjome, užkabinome tam tikrus dalykus. Ir sesijos metu Jūsų žodžiai pataikė tiesiai į tikslą. Atsivėrė ir pasileido „ten, kur reikia“:-) Po sesijos jutau galingą virpančios energijos stulpą, tekantį per mane…:) Nors kvėpavime esu ne naujokė, gera, kai kažkas prižiūri – jautiesi saugus. Leidau sau be baimės atsiverti… Dėkoju Jums už tai. Ir ta šviesi erdvė, kurią pamatai po sesijos – balta, pripildyta šviesos:) Pojūtis buvo nuostabus. Ačiū, Diana.

Man niekada nepavyksta atsipalaiduoti. Aš nuolat įsitempusi. Man niekas negalėjo pagelbėti. Šiandien po kvėpavimo sesijos pirmą kartą jaučiuosi fantastiškai. Pagaliau atsipalaidavo kaklas, pečių juosta. Tai taip stipru, kad net sunku išlaikyti galvą. Esu labai dėkinga.  Aistė.

Loreta, jūsų organizuota Kvėpavimo stovykla su Dan Brule buvo išties nuostabi. Per savaitę jau ėmė jaustis visų ten buvusių žmonių trūkumas. Pilvas vis dar kvėpuoja 🙂 Ištaikau progą intensyviai pakvėpuot vakarais. Malonu tai daryti. Labai labai Jums dėkimga! Dovilė

Kasdien prisimenu kažką malonaus iš kvėpavimo stovyklos. Manau, kad to, ką mes ten išgyvenome, pamiršti tiesiog neįmanoma, nes tai buvo labai gilu. AČIŪ TAU! Tiek kūnu, tiek siela buvo pasirūpinta:-) Buvau sužavėta Mokytojo Dan Brule dosnumu, gausiu dalijimusi žiniomis, patirtimi, išmintimi. Gera buvo būti kartu su visais, nors susitikome tokie visi skirtingi, tačiau tuo ir esame vienas kitam įdomūs, nes skirtingi.

Vienas stebėtinas dalykas, įvykęs po stovyklos – atsikračiau alergijos bazilikams ir pievagrybiams. Grįžusi po stovyklos jaučiausi taip, tarsi būčiau su sparnais, jaučiau absoliučią laisvę, aplankė jausmas, kad man niekas negali pakenkti, kad viskas kas vyksta, yra teisinga, gerai. Vakare vaikai valgė picą su pievagrybiais ir bazilikais, ir man atėjo suvokimas, kad nei grybai, nei bazilikai negali man pakenkti.  Su dideliu pasimėgavimu suvalgiau didelį gabalą picos, kurios nebuvau valgiusi ilgą laiko tarpą. Praėjo pusvalandis, valanda, dvi ir nepasireiškė jokia reakcija. Dabar valgau baziliką kiekvieną dieną. Ačiū, Miglė

Šių metų liepos 22d. kvėpavimo stovyklos metu kvėpavome Gimimą ir būtent šią dieną noriu pavadinti mano nauja pradžia. Tikrai. Tarsi kažkas „suplėšė“ baimes, neaiškumą, nerimą. Dabar kūnas pats prašo įkvėpti/iškvėpti…labai gera kvėpuoti. Didžiulis ačiū Mokytojui Dan Brule, ačiū Tau Loreta, kad esi mano Mokytoja, ačiū visiems, kartu buvusiems, kad davėte tai, ko man labiausiai reikėjo…ir sau dėkoju, kad priėmiau:-) Mylius jus visus, Vilma.

Po kvėpavimo jausmas buvo nuostabus, panašu, kad atsikračiau kažkokio vieno, giliai slypėjusio negatyvo. Jaučiu, kad kažką paleidau.
Įdomu buvo vakare, nuėjus miegoti, kai būnant absoliučiai atsipalaidavusiai, ramiai, jau snūduriuojant, nevalingai pradėjo eiti labai aiškios mintys, klausimas ir atsakymas, klausimas ir atsakymas įvairiomis gyvenimo temomis. Viskas vyko savaime.  Miglė

Mes dažnai galvojame, jog viską žinome ir sunkiai kas gali mus nustebinti. Mes netgi mokome kitus, duodame jiems patarimus. Bet dažnai patys tuo negyvename. Mes kovojame ir maitiname save baimėmis, ieškome pasiteisinimų, ieškome įvairiausių būdų save nuraminti ir sau įrodyti, jog viskas yra gerai. Tai yra būtent tai, ką aš patyriau kvėpavimo sesijos metu. Aš buvau labai išsigandusi, susijaudinusi, be galo smalsi ir tuo pačiu metu labai rami. Viskas yra mumyse. Ir jei mes norime būti laisvi, mes turime išmokti paleisti nerimą ir baimes. Ačiū, kad parodėte, kaip tai padaryti. Tai neatsitiks per dieną, bet niekada neabejojau, jog visa yra energija. Ir ji yra nepaprastai galinga. Neįtikėtina, kad vien tik kvėpavimo dėka ji gali taip išsiveržti ir vibruoti. Ačiū Simona.

Aš turėjau sąmoningo kvėpavimo patirties ir aš priblokšta transformuojančių rezultatų. 40 metų dvasinės praktikos man nesuteikė tokios patirties, kurią gavau per sąmoningo kvėpavimo sesiją S.G.

Kvėpuoju kiekvieną rytą ir svajonę jau pasičiupau. Stebuklai ir toliau vyksta 🙂
Loreta, ačiū už kantrybę, supratimą, palaikymą, nesenkantį optimizmą… Neišpasakytai gera, kad sutikau Jus 🙂 Dabar tikrai tikiu, kad reikia tik panorėti 🙂 Valdemara

 

Informaciją apie Rebefingą taip pat galima rasti mano Facebook puslapyje Amarilis.lt