Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Apie Dan Brule


Kvėpavimo terapijos meistras Dan Brule (JAV)

Dan Brule (JAV) – tai iškili asmenybė, pašventusi savo gyvenimą kvėpavimo studijoms. Kartu su bendražygiais Dan įkūrė mokymo ir gydymo centrą nuostabiai gražioje vietoje Meksikoje, Los Cabos, Ten kuriama tarptautinė bendruomenė ir eko-rekreacinė zona. Tai vieta, kurioje žmogus gali atsikvėpti nuo savo kasdieninio gyvenimo įtampų ir atgauti dvasines jėgas, būdamas gamtoje. Tai vieta, kurioje galima pasinerti į asmenines praktikas ir žengti plačius žingsnius asmeniniame augime.

Daugiau kaip 45 metai Dan Brule keliauja po pasaulį ir nuoširdžiai dalinasi savo žiniomis. Giliomis įžvalgomis ir kvėpavimo programų pagalba jis padeda žmonėms pasiekti vidinę laisvę.

Taip pat jis ruošia aukšto lygio kvėpavimo instruktorius.

Dan Brule:

 • Pasaulyje garsus kvėpavimo technikų pradininkas
 • 8-nių geriausiai savo srityje parduodamų knygų autorius. Knyga „Tiesiog kvėpuokite“ išversta į lietuvių kalbą.
 • Prana jogos ir Chi Kung meistras
 • Buvęs JAV Karo laivyno Medicinos giliųjų vandenų nardytojas, Vietnamo veteranas
 • Visą gyvenimą mokosi gydymo meno, Zen ir Meditacijos
 • Įkūrė Tarptautinį gyvenimo įgūdžių ir gydymo meno institutą
 • Kvėpavimo misionierius ir guru, daugiau nei 45metus keliaujantis po pasaulį ir padedantis žmonėms pažinti save įvairių kvėpavimo technikų pagalba.
 • Pripažintas savo srities ekspertas, kuriam kvėpavimas yra aistra ir pašaukimas.
 • Kviečiamas į daugiau nei 60 pasaulio šalių ir per savo gyvenimą apmokė daugiau nei 150 000 žmonių.
 • Padėjo pagerinti gyvenimo kokybę visiems, praktikuojantiems jo mokomą kvėpavimo metodą

Did a session with Tony Robbins in his hotel room here in NYC last night. Does he look blissed out?

Dan tapo žymaus pasaulyje koučerio Tony Robbins kvėpavimo mokytoju.

 

Dan Brule knygai „Tiesiog kvėpuokite“ (knyga išversta į lietuvių kalbą), Tony Robbins parašė pratarmę:

„Mano tikslas padėti žmonėms, kad jie atskleistų savo tikrąsias galimybes ir susikurtų nuostabų gyvenimą. Kai į mano gyvenimą ateina mokytojas ir išmoko dalykų , kurie man padeda žengti toliau ir išplėsti pažinimo horizontus, jaučiu pareigą pasidalyti ta informacija su kitais.

Toks mokytojas man yra kvėpavimo ekspertas Danas Brule. Jo mokomoji programa „Meistriškas kvėpavimas“ žinoma visame pasaulyje. Danas padeda žmonėms sumažinti stresą, optimizuoti sveikatą, pailginti gyvenimą ir netgi jį iš esmės pakeisti. Danas garsėja kaip „kvėpavimo Briusas Li“, nes yra nuodugniai ištyrinėjęs daugybę taisyklingo kvėpavimo teorijų. Iš kiekvienos jų Danas paėmė visa, kas geriausia, ir pritaikė tai praktiškai. Dano siūlomos technikos patikrintos laiko, pavyzdžiui, jis, be kita ko, remiasi senoviniais jogos metodais, kuriuos kitados praktikavo nušvitę vienuoliai ir mistikai, o dabar šiuos pratimus atlieka geriausi pasaulio sportininkai ir naujausiais mokslo atradimais besiremiantys neurologai. Senovės išmintis veikia!

Danas mokė kvėpavimo meno dešimtis tūkstančių viso pasaulio žmonių. Tarp jų verslininkai, kariškiai, sportininkai, gydytojai ir t.t. Dano tikslas yra pagerinti jų sveikatą ir padėti jiems siekti geresnių rezultatų įvairiose gyvenimo srityse.

Dabar leiskite man užduoti vieną klausimą: ar žinote, kad 70proc. kenksmingų medžiagų iš mūsų kūno pasišalina per plaučius? Bet tyrimai rodo, kad žmonės naudoja vis mažiau plaučių tūrio. Pvz., ką darome, kai esame apimti streso? Ar kvėpuojame giliau, ar paviršutiniškai? Taip, stresas verčia mus kvėpuoti paviršutiniškai ar net su pauzėmis! Turėtume pagaliau susimąstyti, kaip tai veikia mūsų kūną ir protą. Ir kiek daug natūralių išteklių iššvaistome, kai taip kvėpuojame.

Nešvaistykite kvėpavimo galios. Įsisąmoninkite ją. Sąmoningai kontroliuodami kvėpavimą, įvaldysite savo proto ir kūno energiją.

Žmonės dažnai man užduoda štai tokį klausimą:“Kaip pasiekti gerų rezultatų? Kaip visam laikui pakeisti savo gyvenimą? Išduokite savo paslaptį“. Atsakau labai paprastai: treniruokitės ir siekite meistriškumo. Jei norite tapti kokios nors srities meistrais, turite nuosekliai ir nuoširdžiai dirbti. Dano knyga jums bus puikus vadovas šiame kelyje. Čia pateikta informacija, pratimai ir metodai padės jums siekti ilgalaikių pozityvių pokyčių.

Bet pakartosiu: jei norite pasiekti tokį kvėpavimo meistriškumo lygį, kokį per kelis dešimtmečius pasiekė Danas, privalote atsiduoti tam tikslui labai nuoširdžiai. Sakyčiau, jūsų atsidavimo laipsnis turi būti 110 procentų! „Tiesiog kvėpuokite“ yra išsamus vadovėlis, atskleidžiantis, kad sutelkę dėmesį į kvėpavimą ir įvaldę jo tikrąją jėgą, kartu įvaldysite savo gyvenimą ir pasieksite nuostabių rezultatų. Ši knyga paaiškins, kaip tai padaryti“

 • Tony Robbins, 2016m.

 

Jei nedalyvavote Tony Robbins mokymuose Amerikoje ir nežinote kokios didelės galios yra šis žmogus, Dan Brule mokinys, pridedu lietuvio verslo konsultanto Dariaus Čibonio anotaciją Tony Robbins knygai „Naujas mokslas apie asmenines pergales. Neribota galia“

„Jei yra pasaulyje antžmogis, tai jo vardas – Entonis Robinsas. Jis iš esmės pakeitė mano suvokimą apie žmogaus galimybių ribas. Su nuoširdžia šypsena veide jis kelias dienas iš eilės nuo ryto iki vakaro laiko sukaustęs daugiatūkstantinę klausytojų minią“.

https://www.facebook.com/TonyRobbins/

 

Daugiau informacijos apie sąmoningo kvėpavimo meistrą Dan Brule rasite jo tinklapyje:
http://breathmastery.com/

„Kažkas neseniai manęs paklausė, kaip man pavyksta tiek daug nuveikti, nuolat keliaujant, būnant toli nuo namų. Atsakiau, jog man tai paprasta. Gyvenimas yra kelionė ir aš esu namuose, kur bebūčiau, jei randu sąmoningus, į širdį orientuotus žmones, siekiančius sąmoningo augimo ir meilės; dvasios, proto ir kūno gijimo.

Šeima ir draugai mane visuomet palaiko. Kvėpavimo praktika, tai aistra ir profesija. Tarnauju kiekvienam, kuris nori atrasti, tyrinėti ir vystyti neribotą kvėpavimo galią.

Galimybė keliauti ir mokyti man yra šventė. Šis procesas leidžia dalintis savo meile kvėpavimui, jį vystyti, bei nuolat mokytis, praktikuoti ir dirbti mokslo labui.

Mano karta sukūrė unikalų gydymo modulį, tačiau sąmoningo kvėpavimo judėjimas yra dar ankstyvoje vystymosi stadijoje. Kalbant apie mano paties praktiką, jaučiuosi taip, tarytum būčiau kelio pradžioje!

Todėl manau, kad keliausiu tol, kol kvėpavimo dvasia palaikys mane, kol kvėpavimo angelas mokys mane, ir tol, kol žmonės mane kvies!

Dan Brule

 

2018m. Dan Brule lankysis Lietuvoje liepos 19-23d. 

Informaciją apie viešą paskaitą Kauno botanikos sode, seminarus Kaune, Vilniuje ir kvėpavimo stovyklą „Kernavės bajorynėje“ rasite, nuspaudę šią nuorodą:

http://www.amarilis.lt/