Privačių sesijų seminarai su kvėpavimo meistru Dan Brule(JAV) liepos 31 ir rugpjūčio 1d.

Privačių sesijų seminarai su kvėpavimo meistru Dan Brule(JAV) liepos 31 ir rugpjūčio 1d.


Privačios sesijos ir mokomasis seminaras 4-5 asmenims. 

Kiekvienam iš dalyvių kvėpavimo meistras praves asmeninę kvėpavimo sesiją (trukmė iki valandos). Po to – galimybė stebėti kitų dalyvių privačias sesijas.

Kiekviena sesija bus komentuojama, analizuojama ir konkretizuojama kaip galima keisti kvėpavimo parametrus, kad jaustis geriau ir greičiau gauti tuos rezultatus gyvenime, apie kuriuos svajojate. Kaip kvėpuojame, taip ir gyvename, kaip gyvename, taip ir kvėpuojame.

Tai unikali galimybė pamatyti pasaulinio lygio meistro darbą iš arti ir patiems pajausti kaip keičiasi būsena, nuotaika, savijauta, keičiant kvėpavimo gylį, tempą, ritmą, kvėpavimo vietą.

Pasikeitus būsenai, laukite gerų permainų, nes būsena atsakinga už tai kaip mes gyvensime – gerai, ar blogai. Jaučiantis blogai, į galvą lenda blogos mintys. Jaučiantis gerai, lengva galvoti apie gražius ir net nuostabius dalykus. Mintis, apsijungusi su jausmu, kuria realybę.

Seminaras skirtas kiekvienam, kas nori patirti gydančią ir transformuojančią kvėpavimo galią, taip pat tai bus naudinga patirtis sertifikuotiems specialistams, norintiems kelti savo kvalifikaciją.

Seminaro laikas: 10 – 18val., įskaitant pietų pertrauką. 

Vienos dienos dalyvio mokestis 300EUR.

Adresas bus atsiųstas užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš seminarą.

Registracija vykdoma el. pašto adresu:
registracija.danbrule@gmail.com

Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, tel. nr. ir kurią seminaro dieną renkatės dalyvauti. Taip pat nurodykite ar jums reikalingas vertėjas.

Registracija patvirtinama atlikus avansinį 100EUR mokėjimą:
Banko sąskaita Swedbanke: LT127300010138899766, Loreta Ribokienė
Į sąskaitą pervesti pinigai negrąžinami. Jei taip nutiks, kad jūs negalėsite dalyvauti, vietoj savęs pakvieskite dalyvauti draugus, giminaičius, pažįstamus.

Tel. pasiteiravimui:
+370 67701688, Augustė Senulytė

P.S. Dabartiniai Dan Brule mokiniai šiame seminare dalyvaus svečio teisėmis.