Rugsėjo 16d.  vienos dienos seminaras praktikumas „Pažinti savo potencialą ir energijos galią per kvėpavimą“

Rugsėjo 16d. vienos dienos seminaras praktikumas „Pažinti savo potencialą ir energijos galią per kvėpavimą“


Renginio vedantysis: gydytoja, rebeferė, lektorė Loreta Ribokienė

Apie save: Didžiausią kvėpavimo patirtį įgijau ilgus metus bendradarbiaudama su daugiau nei 65 pasaulio šalyse dirbančiu kvėpavimo meistru iš JAV Dan Brule. Drąsiai galiu teigti, kad esu gavusi daugiausiai jo mokymų Lietuvoje.

Pirmoji pažintis su kvėpavimu ir meditacija įvyko 2006m. 2007m. po intensyvaus praktikavimo praktiškai kasdien gavau rebeferio sertifikatą ir sąmoningas kvėpavimas tapo mano specialybe, aistra bei įdomiausiu nuotykiu.  Nuo 2012m. kasmet organizuodavau Dan Brule stovyklas, kvėpavimo seminarus, privačias sesijas, specialistų rengimo kursus.

Didžiausia gyvenimo dovana buvo stebėti iš arti kaip dirba pasaulinio lygio meistras. Tai padėjo įsisavinti jo įgūdžius, perprasti kvėpavimo subtilybes.

Vienos dienos seminaro metu mokysitės:

 1. Valdyti dėmesį. Kur dėmesys, ten ir energija.
 2. Valdyti mintis. Mintys kuria realybę. Žodžiai gali mums padėti arba kenkti.
 3. Valdyti energiją. Energija atsakinga už tai, kad kuriama realybė nutiktų. Nukreipsime energiją į tikslus, o ne į kanalizaciją.
 4. Atliksime daug naudingų, sveikatinančių kvėpavimo pratimų.
 5. Susipažinsite su kvėpavimo parametrais. Juos suvokus, galima su malonumu žaisti su savo kvėpavimu. Galima jį valdyti, kaip valdote rankas, kojas, akis, liežuvį.
 6. Jūs patys diagnozuosite savo kvėpavimą.
 7. Išmoksite bazinį rebefingo/sąmoningo kvėpavimo įgūdį. Jei jo neįsisaviname, tai tolygu statyti namą be pamatų.
 8. Kvėpavimo sesijos metu eisite gilyn į savo vidų, ieškosite kūno įtampose įstrigusių baimių, skausmo, gėdos, kančios, etc. ir šiuos pojūčius operuosite kvėpavimu, kad neigiamos emocijos nustotų valdyti jūsų ateitį. Jei kvėpuojant patiriama kančia, tuomet ir dienos darbai atliekami su kančia, su kitais bendraujama per kančios prizmę. Seminaro metu mokysitės rezultatus gauti per aistrą, mėgavimąsi, įkvėpimą.
 9. Susipažinsite su skirtingais kvėpavimo formatais ir suvoksite kurį iš jų panaudoti kasdienoje.
 10. Jei liks laiko, vesiu jus meditacijos keliais.

Dirbant su kvėpavimu sąmoningai (katastrofiškai didelė praraja tarp sąmoningo ir nesąmoningo kvėpavimo), patiriame teigiamą pokytį gyvenimo kokybėje, nes ilgainiui praktikuojant gerėja fizinė ir psichinė sveikata, išsilaisvinama nuo nerimo, depresinių nuotaikų, panikos priepuolių, sumažėja streso hormonų, dėl to padidėja energijos rezervai ir tai lemia didesnę sėkmę ir puikią savijautą tiek kasdieniniame gyvenime, tiek siekiant didesnių užsibrėžtų tikslų .

Dalyvavimas seminare duos naudos, net jei esate patyręs kvėpuotojas. Kol nesiorientuojame vidinėje realybėje kaip savo namuose, išmintinga ją tirti nuolat ir nustoti savo energija maitinti destruktyvias būsenas.

Seminaras vyks rugsėjo 16d. 12:00 – 18:00val. Bus pietų pertrauka. Galima atsinešti savo maistą, arba eiti užkąsti į šalia esančias kavines. Salėje bus arbatinukas, arbata.

Vieta: Balance jogos studija, Liepyno g. 2, Vilnius

Kaina:  130EUR.

Liko 3 vietos.

Sumokėti pinigai negrąžinami. Jei taip nutiks, kad jūs negalėsite dalyvauti, į savo vietą pakvieskite dalyvauti draugus, giminaičius, pažįstamus.

Jogos kilimėliai bus vietoje. Rekomenduojama turėti užrašus ir rašiklius.

Registracija vykdoma el. paštu: loreta.rebefingas@gmail.com

Sąskaita pavedimui atlikti: Swedbank LT487300010000163122

 

Esate laukiami!

 

Loreta Ribokienė

Gydytoja, rebeferė, lektorė

www.amarilis.lt

+37067998186